Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Olsztyn
Znaleziono 234 ofert

499 000 zł
64.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7748.45 zł
Szczegóły oferty

509 000 zł
60.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mleczna
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8348.37 zł
Szczegóły oferty

325 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9002.77 zł
Szczegóły oferty

380 000 zł
48.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7874.02 zł
Szczegóły oferty

739 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7390 zł
Szczegóły oferty

589 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11481.48 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
Piętro 11p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14919.54 zł
Szczegóły oferty

964 800 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty

1 158 400 zł
72.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
92.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nad Jeziorem Długim
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6468.68 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 13364.49 zł
Szczegóły oferty

645 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9214.29 zł
Szczegóły oferty