calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
615 000 zł
57.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
aktualne
615 000 zł
57.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10761.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
36.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
329 000 zł
36.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8969.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
74.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
649 000 zł
74.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8734.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
469 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9791.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podgrodzie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
440 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7586.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
499 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14676.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
55.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
599 000 zł
55.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10827.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
379 000 zł
48.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7867.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
849 000 zł
66.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12766.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
424 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
424 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8814.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
47.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
440 000 zł
47.01 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9359.71 zł
Szczegóły oferty