calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
649 000 zł
63.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
649 000 zł
63.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10225.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Śródmieście
aktualne
649 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
48.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
419 000 zł
48.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8701.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
49.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
499 000 zł
49.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10002 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
220 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6027.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
aktualne
389 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8053.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
849 000 zł
78.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10759.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
61.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
589 000 zł
61.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9527.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
61.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
415 000 zł
61.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6737.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
699 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14562.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
37.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podleśna
aktualne
349 000 zł
37.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Podleśna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9331.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 499 999 zł
70.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
1 499 999 zł
70.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21370.55 zł
Szczegóły oferty