calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
499 000 zł
64.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
aktualne
499 000 zł
64.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7748.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
60.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mleczna
aktualne
509 000 zł
60.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mleczna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8348.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
aktualne
325 000 zł
36.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9002.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
48.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
380 000 zł
48.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7874.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
739 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7390 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
589 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11481.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
649 000 zł
43.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14919.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
964 800 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
aktualne
964 800 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 158 400 zł
72.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
aktualne
1 158 400 zł
72.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
92.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nad Jeziorem Długim
aktualne
599 000 zł
92.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nad Jeziorem Długim
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6468.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
aktualne
429 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13364.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
645 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
645 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9214.29 zł
Szczegóły oferty