calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
506 000 zł
32.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
506 000 zł
32.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15445.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 149 999 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nad Jeziorem Długim
aktualne
1 149 999 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nad Jeziorem Długim
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12777.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
aktualne
574 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9503.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
41.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
aktualne
579 000 zł
41.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13815.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
45.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
499 000 zł
45.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10909.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
39.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
389 000 zł
39.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9948.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
65.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
479 000 zł
65.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7363.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
32.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
aktualne
399 000 zł
32.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Grunwaldzkie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12149.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
490 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8462.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
aktualne
499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pieczewo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
66.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
649 000 zł
66.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9774.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 000 zł
73.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
aktualne
640 000 zł
73.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Osiedle Generałów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8731.24 zł
Szczegóły oferty