calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
599 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Śródmieście
aktualne
599 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Śródmieście
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8319.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
619 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
619 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12632.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
62.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
459 000 zł
62.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7293.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
26.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Starówka
aktualne
270 000 zł
26.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Starówka
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10150.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
83.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
799 000 zł
83.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 9520.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
42.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Dajtki
aktualne
630 000 zł
42.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Dajtki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14928.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
345 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9583.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
31.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
285 000 zł
31.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8990.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
529 000 zł
60.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8758.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
791 000 zł
60.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mleczna
aktualne
791 000 zł
60.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mleczna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12984.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
729 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
729 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8379.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
920 000 zł
50.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Redykajny
aktualne
920 000 zł
50.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Redykajny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 18103.11 zł
Szczegóły oferty