calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
499 000 zł
55.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
499 000 zł
55.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8982.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
479 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9392.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 390 009 zł
105.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
2 390 009 zł
105.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 22677.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
655 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kętrzyńskiego
aktualne
655 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kętrzyńskiego
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6894.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
329 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9138.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
529 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8532.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
389 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8070.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
63.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
499 000 zł
63.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7804.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
539 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9981.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
285 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8823.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
42.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
355 000 zł
42.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8392.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 360 000 zł
133.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Redykajny
aktualne
1 360 000 zł
133.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Redykajny
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10164.42 zł
Szczegóły oferty