calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
799 999 zł
85.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
799 999 zł
85.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9345.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
aktualne
600 000 zł
26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Likusy
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 23076.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
64.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
615 000 zł
64.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9557.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
aktualne
489 000 zł
48.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10041.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
aktualne
599 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8094.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
72.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
549 000 zł
72.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7565.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
429 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
529 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
529 000 zł
52.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10057.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
389 000 zł
37.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10291.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
51.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
620 000 zł
51.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12102.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
429 000 zł
44.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9554.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
460 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11557.79 zł
Szczegóły oferty