calendar
Wyszukiwarka
Olsztyn
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znaleziono 234 ofert
aktualne
799 000 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
aktualne
799 000 zł
127 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6291.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
aktualne
369 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kormoran
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8021.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
30.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
369 000 zł
30.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12218.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
51.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kortowo
aktualne
609 000 zł
51.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kortowo
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11866.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
525 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11931.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
44.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
aktualne
499 000 zł
44.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11175.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
312 000 zł
24.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
aktualne
312 000 zł
24.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Nagórki
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12892.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
aktualne
389 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Pojezierze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8104.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
353 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
aktualne
353 000 zł
41.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Kościuszki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8506.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
46.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
aktualne
380 000 zł
46.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Zatorze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8145.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mazurskie
aktualne
499 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Mazurskie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8247.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
59.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
aktualne
699 000 zł
59.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Olsztyn, Jaroty
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11761.74 zł
Szczegóły oferty