calendar
Wyszukiwarka
Ostrów Wielkopolski
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znaleziono 16 ofert
aktualne
220 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
220 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6027.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
639 900 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
639 900 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8765.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
660 900 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
660 900 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9053.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
63.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
aktualne
329 000 zł
63.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5196.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
63.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
aktualne
419 000 zł
63.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6610.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
98.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
aktualne
650 000 zł
98.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6580.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
398 000 zł
67.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
aktualne
398 000 zł
67.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5887.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
365 000 zł
47.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7620.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
86.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
365 000 zł
86.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4224.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
630 000 zł
62.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
630 000 zł
62.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10076.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
aktualne
275 000 zł
48.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5686.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
52.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
aktualne
329 000 zł
52.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ostrów Wielkopolski, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6234.6 zł
Szczegóły oferty