calendar
Wyszukiwarka
Gryfino
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gryfino

Znaleziono 11 ofert
aktualne
320 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
320 000 zł
53.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5970.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 990 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
349 990 zł
54.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6445.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 900 zł
42.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
319 900 zł
42.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7582.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
310 000 zł
43.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 900 zł
48.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
279 900 zł
48.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5716.91 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
355 000 zł
42.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8406.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
340 000 zł
49.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
340 000 zł
49.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6919.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 900 zł
77.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
599 900 zł
77.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7770.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
55.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
350 000 zł
55.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6265.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
319 000 zł
43.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7266.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 900 zł
47.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
aktualne
319 900 zł
47.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gryfino
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6741.83 zł
Szczegóły oferty