calendar
Wyszukiwarka
Międzyzdroje
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

Znaleziono 11 ofert
aktualne
525 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
525 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 21428.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
719 000 zł
39.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
719 000 zł
39.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18374.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
899 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21404.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 300 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
1 300 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 15853.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
989 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
989 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17660.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
58.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
999 000 zł
58.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17114.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 000 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
1 000 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21739.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
750 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16304.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
37.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
699 000 zł
37.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18625.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
500 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
500 000 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7246.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 017 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
aktualne
1 017 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Międzyzdroje
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 22751.68 zł
Szczegóły oferty