calendar
Wyszukiwarka
Kołobrzeg
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znaleziono 124 ofert
aktualne
710 000 zł
38.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
710 000 zł
38.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18494.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 290 000 zł
74.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
1 290 000 zł
74.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 17264.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
709 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
aktualne
709 000 zł
39.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17814.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
440 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12941.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
870 000 zł
30.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
870 000 zł
30.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 28741.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
897 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
aktualne
897 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21878.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
aktualne
339 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Centrum
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7369.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
671 895 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
671 895 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
746 739 zł
39.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
746 739 zł
39.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 951 zł
44.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
799 951 zł
44.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
852 267 zł
50.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
852 267 zł
50.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
466 800 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
466 800 zł
38.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty