calendar
Wyszukiwarka
Kołobrzeg
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znaleziono 124 ofert
aktualne
450 000 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
450 000 zł
37.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11857.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
52.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
650 000 zł
52.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12399.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
875 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
875 000 zł
85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10294.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 000 zł
48.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
795 000 zł
48.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16374.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
525 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8898.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Podczele
aktualne
649 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Podczele
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9013.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
330 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8593.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
520 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
750 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10273.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
480 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10212.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
389 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 15560 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
429 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10725 zł
Szczegóły oferty