calendar
Wyszukiwarka
Kołobrzeg
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znaleziono 124 ofert
aktualne
399 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
399 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7673.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
879 000 zł
113.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
879 000 zł
113.43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7749.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Podczele
aktualne
399 000 zł
47.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg, Podczele
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8417.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
50.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
600 000 zł
50.94 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11778.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
30.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
455 000 zł
30.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14893.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
32.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
445 000 zł
32.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 13542.3 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
320 000 zł
37.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8510.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
485 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12874.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
740 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
740 000 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15384.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
690 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
690 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11794.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
550 000 zł
35.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15471.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
830 000 zł
44.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
aktualne
830 000 zł
44.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Kołobrzeg
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18748.59 zł
Szczegóły oferty