calendar
Wyszukiwarka
Dobra (Szczecińska)
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Dobra (Szczecińska)

Znaleziono 15 ofert
aktualne
1 199 000 zł
74.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Skarbimierzyce
aktualne
1 199 000 zł
74.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Skarbimierzyce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16132.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
815 000 zł
59.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
815 000 zł
59.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13658.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
73.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
749 000 zł
73.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10214.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
aktualne
629 000 zł
54.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11541.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
850 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11971.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
363 209 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
363 209 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
349 000 zł
30.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11480.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
352 000 zł
35.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
352 000 zł
35.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9966.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
aktualne
1 250 000 zł
115 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
  • Piętro 0p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10869.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 900 zł
32.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
aktualne
359 900 zł
32.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Bezrzecze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11177.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 150 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
1 150 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 8846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
357 772 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
aktualne
357 772 zł
47.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Dobra (Szczecińska), Mierzyn
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7584.74 zł
Szczegóły oferty