Wyszukiwarka
Mieszkania na wynajem Gorzów Wielkopolski
Znaleziono 8 ofert

2 300 zł
41.95 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 54.83 zł
Szczegóły oferty

1 300 zł
32 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 40.62 zł
Szczegóły oferty

2 000 zł
46 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 43.48 zł
Szczegóły oferty

1 800 zł
36 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 50 zł
Szczegóły oferty

1 500 zł
57.22 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 26.21 zł
Szczegóły oferty

1 200 zł
23 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Słoneczne
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 52.17 zł
Szczegóły oferty

1 200 zł
53 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 22.64 zł
Szczegóły oferty

1 300 zł
48 m2
Mieszkanie na wynajem
Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 27.08 zł
Szczegóły oferty