Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

1 300 000 zł
138 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9420.29 zł
Szczegóły oferty

475 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 6
Cena za m2 1979.17 zł
Szczegóły oferty

799 900 zł
205 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3901.95 zł
Szczegóły oferty

615 000 zł
146 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4212.33 zł
Szczegóły oferty

645 000 zł
146 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4417.81 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
184.98 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6757.49 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
137 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowice
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6934.31 zł
Szczegóły oferty

887 000 zł
134 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6619.4 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
270 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3518.52 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
93 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5365.59 zł
Szczegóły oferty

1 499 000 zł
255.7 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5862.34 zł
Szczegóły oferty

1 750 000 zł
259 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Murowaniec
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6756.76 zł
Szczegóły oferty