Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Białe Błota
Znaleziono 157 ofert

790 000 zł
140 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Przyłęki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5642.86 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
220.5 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4303.85 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
166 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Cena za m2 3493.98 zł
Szczegóły oferty

695 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5791.67 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
168 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Prądki
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
233 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 6
Cena za m2 2103 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
338 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Zielonka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7396.45 zł
Szczegóły oferty

890 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Ciele
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5933.33 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
184 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Kruszyn Krajeński
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7336.96 zł
Szczegóły oferty

659 000 zł
97.96 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6727.24 zł
Szczegóły oferty

679 000 zł
98.14 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Łochowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6918.69 zł
Szczegóły oferty

2 100 000 zł
380 m2
Dom na sprzedaż
Białe Błota, Lisi Ogon
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5526.32 zł
Szczegóły oferty