Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Łódź
Znaleziono 57 ofert

1 449 000 zł
322 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4500 zł
Szczegóły oferty

1 300 000 zł
258.5 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Górna
Liczba pokoi 9
Cena za m2 5029.01 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
260 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3038.46 zł
Szczegóły oferty

799 991 zł
107.6 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Widzew
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7434.86 zł
Szczegóły oferty

1 199 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3996.67 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
320 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3593.75 zł
Szczegóły oferty

770 000 zł
98 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7857.14 zł
Szczegóły oferty

1 330 000 zł
133 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
297 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 10
Cena za m2 4208.75 zł
Szczegóły oferty