Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Łódź
Znaleziono 57 ofert

1 600 000 zł
170.1 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9406.23 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
299 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 7
Cena za m2 4180.6 zł
Szczegóły oferty

1 390 000 zł
206 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Polesie
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6747.57 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4791.67 zł
Szczegóły oferty

790 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3291.67 zł
Szczegóły oferty

2 150 000 zł
366 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5874.32 zł
Szczegóły oferty

980 000 zł
162 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6049.38 zł
Szczegóły oferty

773 000 zł
120.98 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6389.49 zł
Szczegóły oferty

960 000 zł
270 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 6
Cena za m2 3555.56 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
220 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5681.82 zł
Szczegóły oferty

969 000 zł
133.25 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Polesie
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7272.05 zł
Szczegóły oferty

950 000 zł
285 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 5
Cena za m2 3333.33 zł
Szczegóły oferty