Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Łódź
Znaleziono 57 ofert

2 900 000 zł
417.16 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 8
Cena za m2 6951.77 zł
Szczegóły oferty

1 900 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Polesie
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9500 zł
Szczegóły oferty

2 400 000 zł
360 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Polesie
Liczba pokoi 7
Cena za m2 6666.67 zł
Szczegóły oferty

2 450 000 zł
440 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Bałuty
Liczba pokoi 6
Cena za m2 5568.18 zł
Szczegóły oferty

2 700 000 zł
321 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8411.21 zł
Szczegóły oferty

1 210 000 zł
350 m2
Dom na sprzedaż
Łódź, Polesie
Liczba pokoi 10
Cena za m2 3457.14 zł
Szczegóły oferty