Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

1 339 000 zł
530 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 2526.42 zł
Szczegóły oferty

1 500 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 8
Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty

4 250 000 zł
410 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 9
Cena za m2 10365.85 zł
Szczegóły oferty

12 900 000 zł
860 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty

3 500 000 zł
642.7 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 10
Cena za m2 5445.78 zł
Szczegóły oferty

6 700 000 zł
286 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Cena za m2 23426.57 zł
Szczegóły oferty

4 231 626 zł
470 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 9003.46 zł
Szczegóły oferty

758 400 zł
129.97 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5835.19 zł
Szczegóły oferty

1 124 946 zł
141.07 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 6
Cena za m2 7974.38 zł
Szczegóły oferty

1 289 220 zł
141.07 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 6
Cena za m2 9138.87 zł
Szczegóły oferty

818 440 zł
129.97 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6297.15 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
90 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 20000 zł
Szczegóły oferty