Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

2 400 000 zł
178 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13483.15 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty

1 395 000 zł
270 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 7
Cena za m2 5166.67 zł
Szczegóły oferty

1 590 000 zł
500 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 12
Cena za m2 3180 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
450 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Cena za m2 4444.44 zł
Szczegóły oferty

4 400 000 zł
1205 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 1
Cena za m2 3651.45 zł
Szczegóły oferty

2 790 000 zł
204.18 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 5
Cena za m2 13664.41 zł
Szczegóły oferty

1 460 000 zł
150 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9733.33 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
339.96 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 6
Cena za m2 4706.44 zł
Szczegóły oferty

6 200 000 zł
672 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 9226.19 zł
Szczegóły oferty

3 350 000 zł
212 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 15801.89 zł
Szczegóły oferty