Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

2 000 000 zł
275 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursus
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7272.73 zł
Szczegóły oferty

1 290 000 zł
176 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 7
Cena za m2 7329.55 zł
Szczegóły oferty

3 890 000 zł
420 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 9261.9 zł
Szczegóły oferty

2 600 000 zł
290 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8965.52 zł
Szczegóły oferty

6 500 000 zł
500 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Żoliborz
Liczba pokoi 24
Cena za m2 13000 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
750 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 20
Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty

3 400 000 zł
960 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3541.67 zł
Szczegóły oferty

1 480 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 10
Cena za m2 5920 zł
Szczegóły oferty

2 820 000 zł
328 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8597.56 zł
Szczegóły oferty

2 900 000 zł
340 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8529.41 zł
Szczegóły oferty

4 600 000 zł
610 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 16
Cena za m2 7540.98 zł
Szczegóły oferty