Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

3 980 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 19900 zł
Szczegóły oferty

3 600 000 zł
277 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12996.39 zł
Szczegóły oferty

2 400 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 10
Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty

3 750 000 zł
260 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Żoliborz
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14423.08 zł
Szczegóły oferty

3 790 000 zł
249 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ochota
Liczba pokoi 7
Cena za m2 15220.88 zł
Szczegóły oferty

2 590 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 7
Cena za m2 12950 zł
Szczegóły oferty

2 200 000 zł
147.91 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14873.91 zł
Szczegóły oferty

3 200 000 zł
330 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 9696.97 zł
Szczegóły oferty

3 300 000 zł
364.1 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 9063.44 zł
Szczegóły oferty

4 600 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 15333.33 zł
Szczegóły oferty

1 300 000 zł
130 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

3 800 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12666.67 zł
Szczegóły oferty