Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

5 150 000 zł
450 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 12
Cena za m2 11444.44 zł
Szczegóły oferty

2 550 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 21250 zł
Szczegóły oferty

3 850 000 zł
227 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Cena za m2 16960.35 zł
Szczegóły oferty

2 900 000 zł
280 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 10357.14 zł
Szczegóły oferty

17 000 000 zł
1892.03 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 58
Cena za m2 8985.06 zł
Szczegóły oferty

3 300 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty

5 500 000 zł
400 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Żoliborz
Liczba pokoi 5
Cena za m2 13750 zł
Szczegóły oferty

2 580 000 zł
295 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8745.76 zł
Szczegóły oferty

11 900 000 zł
860 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13837.21 zł
Szczegóły oferty

5 500 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 18333.33 zł
Szczegóły oferty

5 000 000 zł
227 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 6
Cena za m2 22026.43 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
260 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty