Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

2 490 000 zł
251 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Liczba pokoi 7
Cena za m2 9920.32 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
216 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Cena za m2 13888.89 zł
Szczegóły oferty

1 400 000 zł
79 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Liczba pokoi 5
Cena za m2 17721.52 zł
Szczegóły oferty

4 740 000 zł
430 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 14
Cena za m2 11023.26 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
148 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9121.62 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
378 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 8
Cena za m2 6613.76 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
170 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Liczba pokoi 5
Cena za m2 14705.88 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
176.5 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14164.31 zł
Szczegóły oferty

3 458 000 zł
237.11 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 14583.95 zł
Szczegóły oferty

4 950 000 zł
200 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 24750 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Liczba pokoi 19
Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty

5 300 000 zł
385 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Liczba pokoi 7
Cena za m2 13766.23 zł
Szczegóły oferty