Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

4 399 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Cena za m2 18329.17 zł
Szczegóły oferty

2 670 000 zł
322.57 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8277.27 zł
Szczegóły oferty

1 195 000 zł
145 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 8241.38 zł
Szczegóły oferty

2 870 000 zł
176.54 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 5
Cena za m2 16256.94 zł
Szczegóły oferty

1 850 000 zł
195.97 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 9440.22 zł
Szczegóły oferty

2 380 000 zł
243.7 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 9766.11 zł
Szczegóły oferty

4 800 000 zł
535 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8971.96 zł
Szczegóły oferty

2 040 000 zł
136 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Liczba pokoi 4
Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty

3 790 000 zł
230 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 16478.26 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
450 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8666.67 zł
Szczegóły oferty

1 195 000 zł
145 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8241.38 zł
Szczegóły oferty

1 199 000 zł
118.85 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 10088.35 zł
Szczegóły oferty