Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

1 735 000 zł
144 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12048.61 zł
Szczegóły oferty

3 600 000 zł
420 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wesoła
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8571.43 zł
Szczegóły oferty

3 460 000 zł
245 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 14122.45 zł
Szczegóły oferty

1 700 000 zł
173.97 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9771.8 zł
Szczegóły oferty

2 650 000 zł
207 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 12801.93 zł
Szczegóły oferty

3 600 000 zł
348 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Liczba pokoi 10
Cena za m2 10344.83 zł
Szczegóły oferty

3 000 000 zł
330 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9090.91 zł
Szczegóły oferty

2 500 000 zł
240 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 10416.67 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
136 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Rembertów
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8455.88 zł
Szczegóły oferty

2 995 000 zł
360 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8319.44 zł
Szczegóły oferty

3 490 000 zł
367.15 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 9
Cena za m2 9505.65 zł
Szczegóły oferty