Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 236 ofert

2 500 000 zł
180 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Włochy
Liczba pokoi 6
Cena za m2 13888.89 zł
Szczegóły oferty

2 300 000 zł
160 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 6
Cena za m2 14375 zł
Szczegóły oferty

1 700 000 zł
54 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Cena za m2 31481.48 zł
Szczegóły oferty

4 850 000 zł
280 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Ochota
Liczba pokoi 6
Cena za m2 17321.43 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 5
Cena za m2 15600 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
450 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 7
Cena za m2 8666.67 zł
Szczegóły oferty

1 790 000 zł
280 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6392.86 zł
Szczegóły oferty

2 599 000 zł
290 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 6
Cena za m2 8962.07 zł
Szczegóły oferty

2 545 000 zł
165 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Liczba pokoi 6
Cena za m2 15424.24 zł
Szczegóły oferty

1 950 000 zł
215.22 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9060.5 zł
Szczegóły oferty

1 139 652 zł
115.25 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Liczba pokoi 5
Cena za m2 9888.52 zł
Szczegóły oferty

2 650 000 zł
263.53 m2
Dom na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Liczba pokoi 4
Cena za m2 10055.78 zł
Szczegóły oferty