Wyszukiwarka
Domy na sprzedaż
Znaleziono 10506 ofert

1 390 000 zł
249.09 m2
Dom na sprzedaż
Pakość, Jankowo
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5580.31 zł
Szczegóły oferty

1 190 000 zł
193 m2
Dom na sprzedaż
Świątki, Świątki
Liczba pokoi 5
Cena za m2 6165.8 zł
Szczegóły oferty

8 900 000 zł
1022.49 m2
Dom na sprzedaż
Zagnańsk, Samsonów
Liczba pokoi 17
Cena za m2 8704.24 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
557.17 m2
Dom na sprzedaż
Inowrocław, Inowrocław
Liczba pokoi 10
Cena za m2 2871.65 zł
Szczegóły oferty

1 000 000 zł
250 m2
Dom na sprzedaż
Jabłonna, Jabłonna Druga
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty

1 350 000 zł
120 m2
Dom na sprzedaż
Bydgoszcz, Bartodzieje
Liczba pokoi 4
Cena za m2 11250 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
300 m2
Dom na sprzedaż
Radom, Śródmieście
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4000 zł
Szczegóły oferty

360 000 zł
100 m2
Dom na sprzedaż
Kaczory, Zelgniewo
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3600 zł
Szczegóły oferty

540 000 zł
68 m2
Dom na sprzedaż
Radzanowo, Kostrogaj
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7941.18 zł
Szczegóły oferty

865 000 zł
157 m2
Dom na sprzedaż
Włocławek, Zawiśle
Liczba pokoi 5
Cena za m2 5509.55 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
214.9 m2
Dom na sprzedaż
Żory, Rowień
Liczba pokoi 6
Cena za m2 2559.33 zł
Szczegóły oferty

1 890 000 zł
243 m2
Dom na sprzedaż
Łódź
Liczba pokoi 5
Cena za m2 7777.78 zł
Szczegóły oferty