Wyszukiwarka
Lokale na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 108 ofert

23 000 000 zł
2770 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ochota
Cena za m2 8303.25 zł
Szczegóły oferty

7 800 000 zł
650 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Cena za m2 12000 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
32 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 18437.5 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
77.8 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Piętro parter
Cena za m2 16066.84 zł
Szczegóły oferty

6 200 000 zł
508 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Cena za m2 12204.72 zł
Szczegóły oferty

1 580 000 zł
104 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 15192.31 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
80 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 1862.5 zł
Szczegóły oferty

1 698 441 zł
122.19 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Bemowo
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13900 zł
Szczegóły oferty

980 000 zł
106 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wola
Piętro parter
Cena za m2 9245.28 zł
Szczegóły oferty

1 150 000 zł
52.6 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 21863.12 zł
Szczegóły oferty

2 700 000 zł
226 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Północ
Piętro parter
Cena za m2 11946.9 zł
Szczegóły oferty