Wyszukiwarka
Lokale na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 108 ofert

1 549 000 zł
96.5 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro parter
Cena za m2 16051.81 zł
Szczegóły oferty

3 500 000 zł
232 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 15086.21 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
22 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro parter
Cena za m2 20409.09 zł
Szczegóły oferty

3 900 000 zł
120 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
Cena za m2 32500 zł
Szczegóły oferty

1 250 000 zł
82 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro parter
Cena za m2 15243.9 zł
Szczegóły oferty

4 308 130 zł
213 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Cena za m2 20225.96 zł
Szczegóły oferty

530 000 zł
55 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro 1p
Cena za m2 9636.36 zł
Szczegóły oferty

2 000 000 zł
120 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 16666.67 zł
Szczegóły oferty

2 300 000 zł
100 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro parter
Cena za m2 23000 zł
Szczegóły oferty

2 200 000 zł
165.5 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro parter
Cena za m2 13293.05 zł
Szczegóły oferty

4 500 000 zł
530 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8490.57 zł
Szczegóły oferty

550 000 zł
35 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro parter
Cena za m2 15714.29 zł
Szczegóły oferty