Wyszukiwarka
Lokale na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 108 ofert

3 890 000 zł
201 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro parter
Cena za m2 19353.23 zł
Szczegóły oferty

1 249 000 zł
108 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Piętro parter
Cena za m2 11564.81 zł
Szczegóły oferty

2 950 000 zł
105 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 28095.24 zł
Szczegóły oferty

745 000 zł
38.6 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 19300.52 zł
Szczegóły oferty

970 000 zł
56.3 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ochota
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 17229.13 zł
Szczegóły oferty

530 000 zł
54.92 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro 1p
Cena za m2 9650.4 zł
Szczegóły oferty

1 100 000 zł
30 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wola
Piętro suterena
Cena za m2 36666.67 zł
Szczegóły oferty

620 000 zł
48 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wawer
Piętro parter
Cena za m2 12916.67 zł
Szczegóły oferty

1 825 000 zł
73.3 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 24897.68 zł
Szczegóły oferty

1 612 500 zł
64.5 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro 1p
Cena za m2 25000 zł
Szczegóły oferty

1 800 000 zł
116 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 15517.24 zł
Szczegóły oferty

890 000 zł
58.9 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 15110.36 zł
Szczegóły oferty