Wyszukiwarka
Lokale na sprzedaż Warszawa
Znaleziono 108 ofert

3 000 000 zł
269 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Piętro parter
Cena za m2 11152.42 zł
Szczegóły oferty

6 550 000 zł
516 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro 1p
Cena za m2 12693.8 zł
Szczegóły oferty

1 190 000 zł
83 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Piętro parter
Cena za m2 14337.35 zł
Szczegóły oferty

1 200 000 zł
109.5 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Białołęka
Piętro parter
Cena za m2 10958.9 zł
Szczegóły oferty

5 497 000 zł
180 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście
Cena za m2 30538.89 zł
Szczegóły oferty

1 000 000 zł
53 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wola
Piętro 1p
Cena za m2 18867.92 zł
Szczegóły oferty

3 490 000 zł
160 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Mokotów
Piętro parter
Cena za m2 21812.5 zł
Szczegóły oferty

4 690 000 zł
588 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe
Cena za m2 7976.19 zł
Szczegóły oferty

890 000 zł
59 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Ursynów
Piętro parter
Cena za m2 15084.75 zł
Szczegóły oferty

2 850 000 zł
220 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Targówek
Liczba pokoi 5
Cena za m2 12954.55 zł
Szczegóły oferty

2 443 260 zł
189 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Wilanów
Piętro parter
Cena za m2 12927.3 zł
Szczegóły oferty

799 000 zł
58 m2
Lokal na sprzedaż
Warszawa, Bielany
Piętro parter
Liczba pokoi 5
Cena za m2 13775.86 zł
Szczegóły oferty