Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra
Znaleziono 113 ofert

385 352 zł
43.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty

349 332 zł
40.62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8600 zł
Szczegóły oferty

485 232 zł
55.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty

485 232 zł
55.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty

385 352 zł
43.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8800 zł
Szczegóły oferty

580 000 zł
74.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7801.99 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
70.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3538.94 zł
Szczegóły oferty

249 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Cena za m2 8892.86 zł
Szczegóły oferty

260 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7027.03 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
Piętro parter
Cena za m2 7537.8 zł
Szczegóły oferty

479 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7603.17 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
47.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14069.4 zł
Szczegóły oferty