calendar
Wyszukiwarka
Jelenia Góra
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 113 ofert
aktualne
640 000 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
640 000 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4383.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
345 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4859.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
87.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
590 000 zł
87.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6731.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
49.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
290 000 zł
49.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5872.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
299 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4901.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 370 zł
30.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
349 370 zł
30.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
600 000 zł
62.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
600 000 zł
62.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9529.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
299 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
123.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
699 000 zł
123.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5673.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
77.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
465 000 zł
77.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6007.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
55.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
349 000 zł
55.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6324.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
300 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
300 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7159.9 zł
Szczegóły oferty