calendar
Wyszukiwarka
Jelenia Góra
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 113 ofert
aktualne
305 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
305 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5980.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
589 000 zł
123 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4788.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 625 zł
27.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
339 625 zł
27.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 12500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
647 736 zł
65.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
647 736 zł
65.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9848.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
342 000 zł
45.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
342 000 zł
45.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
655 000 zł
75.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
655 000 zł
75.47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8678.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
425 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8333.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Maciejowa
aktualne
389 000 zł
58.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Maciejowa
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6626.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
246 000 zł
46.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
246 000 zł
46.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5262.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
51.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
425 000 zł
51.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8315.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
468 000 zł
77.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
468 000 zł
77.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6046.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
60.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
550 000 zł
60.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9152.94 zł
Szczegóły oferty