calendar
Wyszukiwarka
Jelenia Góra
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 113 ofert
aktualne
265 000 zł
35.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
265 000 zł
35.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7429.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
460 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8846.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
63.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
350 000 zł
63.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5548.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
780 000 zł
107 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7289.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
66.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
530 000 zł
66.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7929.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
132.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Maciejowa
aktualne
750 000 zł
132.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Maciejowa
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5677.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
480 000 zł
77.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
480 000 zł
77.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6174.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
415 000 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
415 000 zł
58.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7118.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
107.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
649 000 zł
107.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6051.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
509 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7712.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 100 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
1 100 000 zł
110 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
43.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
365 000 zł
43.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8346.67 zł
Szczegóły oferty