calendar
Wyszukiwarka
Jelenia Góra
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 113 ofert
aktualne
419 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
419 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9976.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
100.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
440 000 zł
100.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4382.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
255 000 zł
48.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
aktualne
255 000 zł
48.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5281.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
413 755 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
413 755 zł
49.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
699 000 zł
90 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7766.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
981 295 zł
79.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
981 295 zł
79.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12355.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
973 830 zł
75.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
973 830 zł
75.93 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12825.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
794 353 zł
69.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
794 353 zł
69.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11497.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
881 328 zł
78.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
881 328 zł
78.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
524 856 zł
46.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
524 856 zł
46.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
175 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro niski parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3564.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
245 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9074.07 zł
Szczegóły oferty