Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra
Znaleziono 113 ofert

640 000 zł
146 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro 1p
Liczba pokoi 5
Cena za m2 4383.56 zł
Szczegóły oferty

345 000 zł
71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 4859.15 zł
Szczegóły oferty

590 000 zł
87.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6731.32 zł
Szczegóły oferty

290 000 zł
49.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5872.82 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4901.64 zł
Szczegóły oferty

349 370 zł
30.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 11500 zł
Szczegóły oferty

600 000 zł
62.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9529.86 zł
Szczegóły oferty

299 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6500 zł
Szczegóły oferty

699 000 zł
123.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5673.7 zł
Szczegóły oferty

465 000 zł
77.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6007.75 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
55.18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6324.76 zł
Szczegóły oferty

300 000 zł
41.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7159.9 zł
Szczegóły oferty