calendar
Wyszukiwarka
Jelenia Góra
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znaleziono 113 ofert
aktualne
875 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
875 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 070 zł
49.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
aktualne
488 070 zł
49.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9900 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
320 000 zł
88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3636.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
559 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8220.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
360 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
345 000 zł
50.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6886.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
57.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
379 000 zł
57.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6618.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
326 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
326 000 zł
51.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6317.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
359 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8159.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Sobieszów
aktualne
320 000 zł
63.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Sobieszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5055.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
35.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
aktualne
280 000 zł
35.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Zabobrze
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7840.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
aktualne
339 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Jelenia Góra, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7033.2 zł
Szczegóły oferty