calendar
Wyszukiwarka
Strzegom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Strzegom

Znaleziono 19 ofert
aktualne
219 000 zł
75.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
219 000 zł
75.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2904.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
258 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
258 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3169.53 zł
Szczegóły oferty
aktualne
168 000 zł
36.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
168 000 zł
36.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4565.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
279 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5128.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
335 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6442.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
63.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
195 000 zł
63.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3075.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
288 900 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
288 900 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6018.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
149 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4257.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
210 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4883.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
251 972 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
251 972 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 123
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 981 zł
28.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
259 981 zł
28.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
229 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2935.9 zł
Szczegóły oferty