calendar
Wyszukiwarka
Strzegom
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Strzegom

Znaleziono 19 ofert
aktualne
231 094 zł
25.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
231 094 zł
25.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty
aktualne
351 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
351 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5725.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
289 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4661.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
395 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5266.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
69.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
325 000 zł
69.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4662.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
aktualne
199 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5378.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom, Centrum
aktualne
380 000 zł
87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 4367.82 zł
Szczegóły oferty