Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Strzegom
Znaleziono 19 ofert

219 000 zł
75.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2904.12 zł
Szczegóły oferty

258 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3169.53 zł
Szczegóły oferty

168 000 zł
36.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4565.22 zł
Szczegóły oferty

279 000 zł
54.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5128.68 zł
Szczegóły oferty

335 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6442.31 zł
Szczegóły oferty

195 000 zł
63.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3075.71 zł
Szczegóły oferty

288 900 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6018.75 zł
Szczegóły oferty

149 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4257.14 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4883.72 zł
Szczegóły oferty

251 972 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 1p
Liczba pokoi 123
Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty

259 981 zł
28.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8999 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Strzegom
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2935.9 zł
Szczegóły oferty
- 1
- 2