calendar
Wyszukiwarka
Świdnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znaleziono 113 ofert
aktualne
335 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
335 000 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6907.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
420 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9438.2 zł
Szczegóły oferty
aktualne
208 000 zł
29.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
208 000 zł
29.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6993.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
874 900 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
874 900 zł
165 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 5302.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
439 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9755.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
449 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9977.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
399 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
429 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
429 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9533.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
349 000 zł
33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10575.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
449 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9977.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
359 000 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9205.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
80.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
799 000 zł
80.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9888.61 zł
Szczegóły oferty