calendar
Wyszukiwarka
Świdnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znaleziono 113 ofert
aktualne
369 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
369 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7801.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
292 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Młodych
aktualne
292 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Młodych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7121.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
88.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
339 000 zł
88.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3847.9 zł
Szczegóły oferty
aktualne
365 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
365 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6759.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
319 000 zł
69.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4596.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
880 000 zł
98.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
880 000 zł
98.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8970.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
230 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6764.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 900 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
279 900 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5183.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
489 000 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6698.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
54.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
220 000 zł
54.39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4044.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
70.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
589 000 zł
70.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8342.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
166.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Rynek
aktualne
649 000 zł
166.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Rynek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3902.59 zł
Szczegóły oferty