Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Świdnica
Znaleziono 113 ofert

225 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5056.18 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
53.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8052.43 zł
Szczegóły oferty

350 000 zł
49.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7056.45 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6363.64 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Młodych
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7857.14 zł
Szczegóły oferty

430 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Rynek
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4300 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Młodych
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7528.3 zł
Szczegóły oferty

379 000 zł
96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3947.92 zł
Szczegóły oferty

750 000 zł
77.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zawiszów
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9715.03 zł
Szczegóły oferty

559 000 zł
72.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7694.43 zł
Szczegóły oferty

469 000 zł
122.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3828.57 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3316.67 zł
Szczegóły oferty