calendar
Wyszukiwarka
Świdnica
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znaleziono 113 ofert
aktualne
300 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
300 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
350 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4861.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
262 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
262 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5887.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
31.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
285 000 zł
31.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9131.69 zł
Szczegóły oferty
aktualne
879 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
879 000 zł
95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9252.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
329 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4569.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
aktualne
420 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, os. Zarzecze
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7253.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
835 000 zł
59.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
835 000 zł
59.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14133.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
380 000 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6652.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
aktualne
159 000 zł
15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
419 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6640.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 490 000 zł
139 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
aktualne
1 490 000 zł
139 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świdnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10719.42 zł
Szczegóły oferty